Online Magaza

Ekbir Lokum Çeşitleri

Ekbir  Lokum Çeşitlerinden Zeytinli pudra şekerli lokum, zeytinli hindistan cevizli lokum, zeytinli susamlı lokum çeşitlerimizi inceleyebilir ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz.


Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.

Kurumsal Yardım Mağazalar Bilgilendirme Sertifikalarımız

 

 

Ürünlerimiz

Ayvalik Naturel Sızma Zeytinyağı

Ekbir  Ayvalık Natürel Sızma Zeytinyağıı diğer zeytinyağlarından ayıran farkı zeytinler tam olgunlaşmadan içeriğinin tanelerinden ayrılmadığı  Ekim ayında toplanıp sıkılan zeytinyağının kalitesi ile birinci sınıftır.  Olgunlaşma evresine gelmeden toplanan zeytinlerden elde edilen yağlar  zengin ve aromatik. yakıcılığı ve acılığı da daha belirgin bir tadtadır. . Soğuk sıkım yöntemi ile üretilen bu yağ, daha iyi korunması ve uzun ömürlü olması sebebi ile koyu renk cam şişede muhafaza ediliyor. Antioksidan özelliği olan ve kanser riskini azaltan Polifenoller açısından, üretim zamanı sebebiyle daha zengindir.


HEMEN SATIN AL!

Ekbir Zeytin Çeşitleri

Ekbir  Zeytin  Çeşitlerimize   ulaşmak için lütfen ürünlerimizi incele  butonundan takip  edebilirsiniz. Ürünlerimiz Siyah Zeytin Yuvarlama, Siyah Zeytin yağlı Sele, Yeşil Ayvalık Çizik Zeytin çeşitlerimiz bulunmaktadır. Online satış mağazamızdan ürünlerimizi nceleyebilirsiniz.


Ürünleri incelemek için tıklayınız

Kişisel Bakım Ürünleri

Ekbir   Zeytincilik Saç bakım Kremi , zeytinyağlı el ve vücut kremi,  zeytinyağlı sıvı sabun, zeytinyağlı duş jeli  zeytinyağlı şampuan,  zeytinyağlı masaj yağı olmak üzere bir çok kişisel bakım ve kozmetik ürüne sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizi incelemek için  tıklayınız.


Ürünleri incelemek için tıklayınız

Basında Biz Sosyal Ağ Biz Kimiz Foto Galeri Sıkça Sorulan Sorular Sipariş İşlemleri Ödeme İşlemleri Teslimat İşlemleri İptal ve İade İşlemleri Ayvalık Mağazamız Cunda Mağazamız Fabrika Mağazamız Gizlilik Bildirimi Kullanıcı Sözleşmesi Güvenli Alışveriş ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi Cografi işaret Tescil Belgesi Marka Tescil Belgesi